Titanové pánve  Titanové pánve a nádobí  Vaší kuchyň ozdobí Titanové nádobí 


Úvod »MISKY NA POTRAVINY » BAF GIGANT INDUKCE

BAF GIGANT INDUKCE

Nádobí BAF GIGANT INDUKCE

BAF

je německá firma založená v roce 1914. Po celou dobu svého působení se zabývá výrobou domácích potřeb s vysokým podílem ruční práce. Jejich produkty získaly v roce 1994 certifikát kvality ”ISO 9001” .

Pánve, hrnce, kastroly a pekáče jsou odlévány ručně z kvalitního hliníku do kokil v tloušťce 8- 9 mm .

Tloušťka tohoto materiálu zaručuje vysokou tepelnou vodivost a dno si uchová svou rovnost. Zesílené stěny zaručují odolnost proti nárazu.

Tyto výrobky jsou systémem ”High Technology” opatřeny vrstvou TITAN-OXYDU na bázi mikro keramiky.
Tato vrstva je do výrobku nastřelena plazma paprskem o rychlosti MACH 2 a při teplotě 20.000°C. Tím vznikne pevné a homogenní spojení s odlitkem. Do této vrstvy je navíc nanesena další antilepivá vrstva.
Výrobky jsou extrémně odolné proti otěru a řezu, jelikož jsou opatřeny tvrdou a nelepivou vrstvou. Díky robustnosti rychle akumulují a rozvádějí teplo po celé nádobě, což se projevuje velkou úsporou energie.

S naším nepřilnavým povrchem je možná příprava pokrmů pro ”Dietní kuchyni” bez použití tuků nebo s jejich minimálním množstvím. Bez obav také můžete připravovat pokrmy snadno se připalující. Díky velmi kvalitnímu nepřilnavému povrchu je velmi snadná údržba a mytí. Není zapotřebí výrobky odmáčet, zdlouhavě mýt drátěnkami .

Nádobí je vhodné pro všechny druhy ohřevů včetně indukce a trouby do 260°C